Darmowy ebook Edynburg 2018-05-24T07:40:40+00:00
Przewodnik po Szkocji

Darmowy ebook z poradnikiem turysty

Wersja PDF do łatwego wydruku!

Ten darmowy poradnik zawiera:

  • Komunikacja miejska w Edynburgu

  • Jak dojechać z lotniska do centrum?

  • Pogoda w Szkocji

  • Zwiedzanie Edynburga

Darmowy ebook Edynburg, PDF
Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych będzie Tomasz Bobrowski, 31 Avenue des Baumettes, 06000 Nicea, Francja, prowadzący działalność we Francji pod numerem SIREN 814480737. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu przesyłania Ci newslettera.
Dane będą zapisane w bazie systemu MailerLite i przechowywane na serwerze znajdującym się na terenie Unii Europejskiej, przez czas funkcjonowania newslettera, chyba że wcześniej zrezygnujesz z jego otrzymywania, co spowoduje usunięcie danych z bazy. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO.
W każdej chwili będziesz mógł również wycofać zgodę na otrzymywanie newslettera. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na newsletter.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.