Cześć! Bardzo nam miło, że interesujesz się możliwością pomocy w rozwoju tego przewodnika. Praca nad nim zajmuje nam sporo czasu, a wszystkie informacje udostępniamy za darmo. Dlatego potrzebujemy Twojego wsparcia, ale wcale nie chodzi o pieniądze!

Praca nad jednym artykułem zajmuje nam nawet cały dzień. Najpierw trzeba odwiedzić miejsce, które chcemy opisać (piszemy wyłącznie o tym, co widzieliśmy na własne oczy!). Następnie piszemy artykuł, wybieramy zdjęcia i przygotowujemy całość do publikacji. Twoja pomoc pozwoli nam odwiedzać kolejne miejsca i przygotowywać kolejne materiały do przewodnika.

Jak możesz nam pomóc w rozwoju bloga? Oto kilka możliwości:

  1. Rezerwuj hotele na całym świecie korzystając z tego linka Booking.com. Zapłacisz tyle samo, a my otrzymamy drobne wynagrodzenie od Booking za reklamę.
  2. Rezerwuj apartamenty na całym świecie korzystając z tego linka Airbnb. Na pierwszy nocleg otrzymasz dużą zniżkę, a my drobną kwotę za reklamę od Airbnb.
  3. Wypożyczaj samochody na całym świecie korzystając z naszej wyszukiwarki najlepszych wypożyczalni. Zapłacisz tyle samo, a my otrzymamy drobną prowizję za reklamę.
  4. Skorzystaj z naszego kodu promocyjnego na pierwszy przejazd z Uber. Ty dostaniesz zniżkę, my również.
  5. Udostępnij dowolny artykuł w serwisie Facebook lub powiedz o naszym przewodniku swoim znajomym.
  6. Skomentuj dowolny artykuł na blogu.
  7. Pobierz darmowy ebook z przewodnikiem po Edynburgu.
  8. Zamów płatny ebook PDF z przewodnikiem po Edynburgu.
  9. Obserwuj nasze konto w serwisie Facebook oraz Instagram.
  10. Zgłoś nam nieaktualne informacje lub niedziałające linki.

Jeżeli masz inne pomysły na wsparcie rozwoju naszego przewodnika, zostaw nam komentarz poniżej.

Dziękujemy za Twoje zaangażowanie!