Planując wakacje w Szkocji na pewno interesują cię także noclegi w Szkocji. Na tej stronie znajdziesz najlepsze noclegi polecane przez nas i naszych znajomych! Przygotowaliśmy także porady dla turystów szukających informacji o tym, gdzie spać w Edynburgu i innych miastach Szkocji. Sprawdź poniżej.

Co warto wiedzieć chcąc znaleźć odpowiedni hotel w Edynburgu lub nocleg w Szkocji? Oto najważniejsze informacje:

  • Stolica Szkocji – Edynburg, oferuje tyle atrakcji, że można spędzić weekend w Edynburgu i jeszcze zostawić sobie ciekawe miejsca na kolejny raz. Planując wczasy w Edynburgu szukaj noclegów jak najbliżej centrum miasta. Dzięki temu wszędzie będzie blisko.
  • W Szkocji nocuje się w hotelach, apartamentach prywatnych Airbnb, hostelach i oczywiście bardzo popularnych pensjonatach B&B. Możesz także spakować namiot i spać praktycznie wszędzie w ten sposób. Pamiętaj jedynie, by się odpowiednio przygotować na szkocką pogodę!
  • Ogromną bazę hoteli, hosteli i pensjonatów B&B znajdziesz w serwisie Booking.com, z którego sami korzystamy. Jeżeli zarezerwujesz nocleg w tym serwisie korzystając z naszego linka Booking, wspomożesz rozwój naszego bloga! Za nocleg zapłacisz tyle samo, ale Booking przekaże nam drobną prowizję za polecenie. Już teraz bardzo dziękujemy za twoje wsparcie!
  • Możesz także znaleźć nocleg u mieszkańców Szkocji. Apartamenty prywatne pomaga znaleźć serwis Airbnb. Do wyboru masz całe mieszkania i domy lub tylko pokój u kogoś w mieszkaniu. Jeżeli założysz darmowe konto w serwisie Airbnb korzystając z naszego linka Airbnb, otrzymasz dużą zniżkę na pierwszy nocleg!
Booking.com Booking.com

Polecane noclegi w Szkocji:

Mamy nadzieję, że nasze porady dot. noclegów w Szkocji i polecane hotele ułatwią tobie znalezienie wygodnego noclegu. Nie zapomnij skorzystać także z naszego przewodnika po Edynburgu, który ułatwi tobie zaplanowanie zwiedzania stolicy Szkocji! A jeśli planujesz zwiedzanie Szkocji poza jej stolicą, z pewnością potrzebny będzie samochód. Najlepsze oferty znajdziesz po polsku na stronie z wyszukiwarką ofert samochodów w Szkocji!