Hotele w Edynburgu i noclegi w różnych cenach to cel poszukiwań prawie każdego turysty odwiedzającego Szkocję. Dlatego przygotowaliśmy listę zawierającą polecane hotele w Edynburgu. Tanie, droższe i luksusowe, czyli na każdą kieszeń.

Hotele w Edynburgu na każdą kieszeń to temat przewodni tego artykułu. Poniżej znajdziesz podpowiedzi gdzie spać w Edynburgu, jeśli interesuje cię tani nocleg, a także opcje ze średniej półki i te nieco bardziej luksusowe. W naszym zestawieniu staraliśmy się umieścić wyłącznie polecane hotele w Edynburgu.

Hotele w Edynburgu na każdą kieszeń

Polecane noclegi w Edynburgu to lista, która pozwoli ci wybrać najlepszy dla siebie nocleg w stolicy Szkocji. Na samym końcu umieściliśmy przydatną mapę ze wszystkimi polecanymi hotelami, a także wyszukiwarkę. Skorzystaj z niej, jeśli nasze propozycje tobie nie odpowiadają.

Zobacz także: Edynburg – stolica Szkocji

Edynburg: hotele tanie

W tej kategorii znajdziesz hotele posiadające dwie gwiazdki oraz hostele, w których warto się zatrzymać. To propozycja dla turystów budżetowych. Znajdziesz tu noclegi w cenach od ok. £12 za noc do ok. £62.

Tanie hotele i hostele w Edynburgu:

Noclegi w Edynburgu – hotele ***

Znajdziesz tu przede wszystkim hotele z trzema gwiazdkami. Przedział cenowy to ok. £60 – £100 za noc.

Wygodne hotele w Edynburgu:

Edynburg: noclegi w hotelach 4 i 5-gwiazdkowych

Na tej liście umieściliśmy kilka propozycji hoteli 4-gwiazdkowych oraz luksusowe hotele posiadające 5 gwiazdek. Ceny od ok. £120 do ponad £600 za noc.

Luksusowe hotele i apartamenty w Edynburgu:

Jeżeli żadna z tych propozycji nie przypadła tobie do gustu, możesz samodzielnie znaleźć ciekawe obiekty:


Booking.com

Hotele w Edynburgu na mapie

Już wkrótce sprawdzimy ofertę apartamentów prywatnych w Edynburgu!