Apartamenty prywatne airbnb to często okazja, by znaleźć tani nocleg w Edynburgu. Dzięki temu pozostaje więcej pieniędzy na zwiedzanie stolicy Szkocji. Polecane apartamenty znajdziesz w tym artykule.

Apartamenty airbnb to noclegi u mieszkańców Edynburga. Jest to popularna forma spania na całym świecie, bo można poznać lokalne osoby, a także znaleźć nocleg tańszy niż w hotelu. W Edynburgu apartamenty prywatne cieszą się niemałą popularnością, bo i wybór jest całkiem duży. Można znaleźć ciekawe mieszkania i pokoje w centrum, a także na obrzeżach miasta.

Na cenę wynajmu wpływ ma oczywiście przede wszystkim lokalizacja mieszkania, ale także jego standard oraz wielkość. Bliskość komunikacji publicznej oraz ważnych atrakcji zawsze wpływa na zwiększenie ceny wynajmu. W airbnb można wynająć całe domy, mieszkania oraz tylko pokój u kogoś. Każdy znajdzie więc coś dla siebie. Jeżeli szukasz noclegów wyłącznie w hotelach lub pensjonatach B&B, sprawdź nasze inne artykuły w sekcji noclegi w Szkocji.

Apartamenty airbnb w Edynburgu – przegląd

Zanim zaprezentujemy kilka ciekawych ofert noclegowych w stolicy Szkocji, warto dodać, że na swój pierwszy nocleg z airbnb możesz otrzymać bardzo dużą zniżkę. Wystarczy zarejestrować się w tym serwisie korzystając z tego linka partnerskiego. Kwota zniżki się zmienia, ale często jest to nawet £30!

Ciekawe apartamenty airbnb w Edynburgu (całe mieszkania):

Przed wynajmem mieszkania nie zapomnij sprawdzić opinii poprzednich najemców, a w przypadku wątpliwości zawsze najpierw skontaktuj się z właścicielem żeby zadać pytania. Nie zapomnij także odebrać zniżkę na pierwszy nocleg w airbnb! Wystarczy zarejestrować się z tego linka partnerskiego, by otrzymać nawet £30!