Noclegi B&B (Bed and Breakfast) to chyba najbardziej popularna forma spania w Wielkiej Brytanii. Pensjonaty B&B są chętnie wybierane także przez turystów szukających noclegów w stolicy Szkocji. Sprawdziliśmy zatem najlepsze oferty B&B Edynburg.

Bed and Breakfast (w skrócie B&B) to bardzo popularna i stara forma nocowania, którą chętnie wybierają turyści i biznesmeni w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Co prawda obecnie warunki nieco się zmieniły, ale nadal można liczyć na nieco tańszy nocleg ze śniadaniem niż w tradycyjnym hotelu. Dawniej łóżko i śniadanie oferowały rodziny posiadające wolny pokój, a dzisiaj na pensjonaty B&B zamieniane są całe kamienice. Także w Edynburgu.

Noclegi B&B w Edynburgu

Jeżeli szukasz oferty na tanie i droższe hotele w Edynburgu, to opisaliśmy je już wcześniej na blogu. Tym razem sprawdź poniższe propozycje Bed and Breakfast w stolicy Szkocji. Należy jednak pamiętać o dokładnym sprawdzaniu warunków ofert, ponieważ w B&B pokoje nie zawsze mają prywatną łazienkę.

Wybrane noclegi Bed & Breakfast Edynburg:

Podane ceny mogą się różnić w zależności od sezonu i aktualnych promocji. Jeżeli nie znalazłeś nic ciekawego dla siebie, skorzystaj z tej wyszukiwarki wszystkich najlepszych ofert:Booking.com

Jeżeli wiesz, gdzie spać w Edynburgu i masz propozycje innych ciekawych B&B (szczególnie takich przy rodzinie), nie zapomnij napisać do nas lub zostawić komentarza poniżej!